Aanmeldennieuwsbrief_273

Andere tips in deze regio

  • Huishoudbeurs Amterdam RAI

    beauty & gezondheid, lifestyle, model, workshop, culinair, vriendinnenuitje, groepsuitje, noord-holland, muziekconcert, demonstratie, shoppen, familiebeurs, amsterdam, Amsterdam Rai

    Het grootste vriendinnenfeest van Nederland! - Van 15 tot en met 23 februari 2014. Je vindt er alles over mode, verzorging, wonen, vrijetijd en culinair. Bestel nú je tickets voor slechts € 14,95!

    Meer informatie >>
  • Blokarten en strandzeilen - Windshift

    sportief, watersport, vrijgezellenfeest, outdoor, groepsuitjes, actief, teambuilding, noord-holland, Velsen-noord, bedrijfsuitjes, strand

    Blokarten en strandzeilen: In een driewieler zo hard mogelijk over het strand rijden. Het is spectaculair en makkelijk te leren.

    Meer informatie >>
    dagjeweg
  • Aetsveldroute

    meren en plassengebied, amsterdam en amstelland, noord-holland, weesp, weidegebied en akkerland, noord-holland-zuid, rivieren en beekdalen, wandelroute, wandelen, poldergebied, anwb

    <p>De Aetsveldroute gaat vanuit de oude vestingstad Weesp, langs de slingerende Vecht, naar de Aetsveldse Polder, een groene oase in de nabijheid van oprukkend stedelijk gebied. Onderweg komt u langs verschillende forten en vestingwerken, onderdeel van oude verdedigingslinies.</p>

    Meer informatie >>
    route
  • Hotel Victoria/ Bergen aan Zee

    fietsvakantie, , noord-holland, hotel, zee, aanbiedingen, bergen aan zee, familiehotel, fietsen, kust, kerstarrangement, strand, weekendje weg

    Hotel Victoria, een vriendelijk en sfeervol familie hotel waar gastvrijheid nog hoog in het vaandel staat. Comfortabele kamers, sauna en zonnebank, tennis- en midgetgolf banen, eigen parkeerterrein en gelegen aan een van de mooiste stranden van de Noordzee kust, op een steenworp afstand van prachtige bossen en duinen.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Aan Zee Vakantiehuizen

    vakantiehuis, kindvriendelijk, vakantiewoning, strand, noord-holland, zuid-holland, vakantie, weekendje weg, kust, zeeland, waddeneilanden

    Aan Zee heeft gezellige vakantiehuizen van particulieren die voornamelijk zijn gelegen in de kuststreek. Elk vakantiehuis heeft zo zijn eigen charme en unieke uitstraling. U bent verzekerd van een kwalitatief hoogwaardige vakantievilla. Een vakantie om van te genieten!

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Vakantiepark De Groote Vliet

    last minute, noord-holland, fietsen, watersport, weekendje weg, bootverhuur, vakantiehuis, weekje weg, bungalow, vissen, motorbootverhuur, wervershoof, kindvriendelijk, bungalowpark

    Dit park is gelegen aan het water en ligt op een steenworp afstand van het IJsselmeer. Bij het betreden van het park krijgt men direct al een vakantiegevoel: een dagje vissen, varen, zwemmen, wandelen, fietsen of gewoon genieten, alles is er mogelijk.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Yellow Bike - De leukste fiets- en wandeltours!

    groepsuitjes, groepsarrangement, wandelarrangement, wandelen, fietsen, dagje weg, noord-holland, amsterdam, vriendinnenweekend, vriendinnenuitje, actief, bedrijfsuitjes, fietsarrangement

    Meer informatie >>
    dagjeweg
  • Hotel Nassau-Bergen

    wandelen, hotel, bergen aan zee, aanbieding, strandvakantie, kust, strand, fietsarrangement, zwembad, noord-holland, bosrijk, fietsen, weekendje weg

    Hotel 'Nassau-Bergen' ligt bovenop een duintop en is direct gelegen aan het prachtige brede Noordzeestrand. Het hotel beschikt over 40 comfortabele kamers met een fantastisch uitzicht over de zee of over het omringende duingebied. Alle kamers zijn voorzien van bad/douche en toilet, kabeltelevisie, elektronisch kluisje en telefoon. De sfeervol ingerichte kamers hebben mooi duin- of zeezicht en/of een balkon of een terras.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Langs de Stelling van Amsterdam

    horeca, weidegebied en akkerland, anwb, honden toegestaan, ruime parkeergelegenheid, amsterdam en amstelland, haarlem, noord-holland, noord-holland-zuid, poldergebied

    Al lopend krijgen we kletsnatte voeten van de dauw, maar het is niks in vergelijking met de hoeveelheid water die hier zou staan als de Stelling van Amsterdam in werking treedt. Via klaphekjes over drassige graspaden loopt de route dwars door weilanden. Fort Bezuiden Spaarndam ligt aan het water, een ideale terrasplek, in tegenstelling tot Fort Benoorden Spaarndam. Ernstig verwaarloosd en daardoor niet toegankelijk voor publiek. Spaarndam, met zijn prachtige, kleine Oudhollandse huisjes is een pláátje.

    Meer informatie >>
    route
  • Bommelsteinroute

    rivieren en beekdalen, , poldergebied, weidegebied en akkerland, nederhorst den berg, het gooi, anwb, wandelroute, wandelen, noord-holland-zuid, noord-holland

    <p>Ollie B. Bommel is met zijn kasteel naamgever van deze route, maar hij laat zich niet benaderen. Gelukkig zijn de lieflijke Vecht, een pontje naar Nigtevecht, ruime weidegezichten en de laatste veenwildernis zeker zo enerverend als een Heer op Stand.</p>

    Meer informatie >>
    route

Evenementenagenda  Zoek op datum

Vandaag
Morgen
Rest van deze week
Rest van deze maand

Museum BroekerVeiling

afbeelding_11201
Het fraaie afmijnlokaal uit 1912

Het rijksmonument Museum BroekerVeiling dateert uit 1912. Het schitterende gebouw is op bijna 1900 houten palen boven water gebouwd. De veiling heeft tot 1973 dienst gedaan als commerciële veiling. Tegenwoordig wordt er het boeiende verhaal van de tuinders en groentehandel van weleer verteld.
In het prachtige afmijnlokaal doet u mee aan een spannende groentenveiling bij afslag.
De rondvaart brengt u naar het Rijk der Duizend Elanden. Een leuke dag uit!

Museum BroekerVeiling

Faciliteiten

IJskoud® WinterWonderland t/m eind maart Beleef in Museum BroekerVeiling uw feest in de magische wintersportsfeer van WinterWonderLand.
Trouw- en zwangerschapsbeurs Maandag 1 april 2013 (2e paasdag) organiseert Daniel Vos Fotografie een interactieve trouw- en zwangerschapsbeurs
Vergaderen: van 15 tot 150 personen Perfect te combineren met het museumprogramma
Restaurant Restaurant tot 300 personen
Rondvaart De rondvaart brengt u in het Rijk der Duizend Eilanden

Reacties

Plaats een reactie!

"Dit is echt een aanrader!"