Aanmeldennieuwsbrief_273

Andere tips in deze regio

  • De Schermerroute

    meren en plassengebied, ruime parkeergelegenheid, fietsroute, west-friesland en wieringermeer, weidegebied en akkerland, anwb, poldergebied, noord-holland-noord, ursem, horeca

    De in 1635 drooggevallen Schermer is een van de grootste droogmake­rijen van Noord-Holland. De route volgt de ringdijk vele kilometers en biedt uitzicht op het verkavelde land. Tussen Grootschermer en Driehuizen is het contrast met het oude, waterige veenland groot. Grenzend aan De Schermer ligt Alk­maar, dat altijd nauwe banden met de omliggende droogmakerijen heeft gehad.

    Meer informatie >>
    route
  • Camping Corfwater

    camping, kindvriendelijk, campers, weekendje weg, petten, zee, strand, kust, familieweekend, duinen, noord-holland

    Op 100 meter van het strand, de Noordzee en verscholen tussen de Pettemer Duinen en de Hondsbossche Zeewering, omgeven door bossen met daarachter het mooiste bloembollengebied van Nederland ligt Camping Corfwater. Een heerlijke basis voor mensen die houden van rust, cultuur, wandelen, fieten, strand en zee.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • VVV Kop van Noord-Holland

    noord-holland, petten, weekje weg, watersport, bungalow, callantsoog, vakantiehuis, appartement, dagjeweg, kamperen, wandelen, kust, kindvriendelijk, den helder, camping, vvv, fietsen, strand, weekendje weg

    VVV-Kop van Noord-Holland beschikt over een reserveringscentrale. We hebben een bestand van meer dan 200 vakantiehuizen voor elk budget. De huisjes bevinden zich aan de kust tussen Den Helder/Julianadorp en Petten.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Klimhal Amsterdam

    klimmen, gezinsuitjes, groepsuitjes, familieweekend, groepsarrangement, klimcursus, sportief, kinderfeestjes, noord-holland, klimmuur, bedrijfsuitjes, actief, amsterdam, dagje weg, vrijgezellenfeest

    Klimhal Amsterdam is de perfecte plek voor de beginnende en gevorderde klimmer, voor groepen en individuele klimmers. De hal beschikt over veel faciliteiten, deskundige begeleiding en is daarnaast goed bereikbaar per auto (gratis parkeerruimte) en openbaar vervoer (station Sloterdijk).

    Meer informatie >>
    dagjeweg
  • Yellow Bike - De leukste fiets- en wandeltours!

    dagje weg, groepsuitjes, fietsarrangement, vriendinnenuitje, groepsarrangement, wandelarrangement, noord-holland, wandelen, vriendinnenweekend, bedrijfsuitjes, actief, amsterdam, fietsen

    Beleef het echte Amsterdam met Yellow Bike!! Bekijk snel onze arrangementen voor de leukste fiets- & wandeltours...

    Meer informatie >>
    dagjeweg
  • Grootslagroute

    meren en plassengebied, poldergebied, anwb, weidegebied en akkerland, bos, noord-holland, enkhuizen, west-friesland en wieringermeer, fietsroute, ruime parkeergelegenheid, heidelandschap, horeca,

    Deze route voert door de ge­schiedenis van West-Friesland. Vanuit Enkhuizen, havenstad uit de gouden eeuw, fietst u rondom Polder het Grootslag. De vroegere vaarpolders – honderden eilandjes omgeven door sloten en vaarten – werden tijdens herverkaveling opgeofferd aan de moderne ak­kerbouw. U fietst langs bloemkool-en tulpenvelden, door aangeplant bos en langs natuurreservaten met restanten van de oude vaarpolder. Een prachtig fietspad over de West­friese Omringdijk brengt u langs natuurontwikkelingsgebieden naar Enkhuizen.

    Meer informatie >>
    route
  • Texelvakanties.nl

    villa's, texel, strand, fietsvakanties, kindvriendelijk, appartement, vakantiehuizen, noord-holland, fietsen, waddeneilanden, wandelen, weekje weg, weekendje weg, bungalowpark, de koog

    Appartementen aan zee, slechts 250 meter naar het strand. Voor 2 tot 4 personen met zeezicht of met landzicht. Op loopafstand van het centrum van De Koog waar u heerlijk kunt winkelen of een terrasje pikt.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Westfriese Dijk-route

    nieuwe niedorp, weidegebied en akkerland, ruime parkeergelegenheid, meren en plassengebied, anwb, west-friesland en wieringermeer, horeca, poldergebied, noord-holland, fietsroute

    Omstreeks 1300 lag er rond West-Friesland de 126 km lange Westfriese Omringdijk, die een getijdenlandschap omsloot. Voor bewoning waren de veenmoerassen van West-Friesland ongeschikt. Alleen op de hoger gelegen venen rond Schagen woonden aan het begin van onze jaartelling mensen. In de 8e eeuw verbeterde de natuurlijke afwatering via veenstroompjes en verweerde men zich tegen de zee op terpen en met lage dijken. Een deel van die dijkjes is opgenomen in de Omringdijk.

    Meer informatie >>
    route
  • B&B Isola Bella

    weekendje weg, noord-holland, kust, waddeneilanden, den burg, strand, texel

    B&B, strand, Texel, overnachting, koken, culinair, lekker, rust, zee, ruimte, persoonlijk, thuis, slapen, eten, moestuin, aangepaste kamer, mindervalide, fietsen, natuur, wandelen, vergaderen, bijzonder overnachten, boerderij, workshop, Tasty Tour of Texel

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Cobra Museum voor Moderne Kunst AMSTELVEEN

    workshop, zaalverhuur, cobra, noord-holland, schilderijen, amstelveen, kunst, moderne kunst

    Het Cobra Museum voor Moderne Kunst in Amstelveen maakt Cobra kunst zichtbaar en houdt het gedachtegoed van de kunstenaars van de beweging levend.

    Meer informatie >>
    dagjeweg

Evenementenagenda  Zoek op datum

Vandaag
Morgen
Rest van deze week
Rest van deze maand

Museum BroekerVeiling

afbeelding_11201
Het fraaie afmijnlokaal uit 1912

Het rijksmonument Museum BroekerVeiling dateert uit 1912. Het schitterende gebouw is op bijna 1900 houten palen boven water gebouwd. De veiling heeft tot 1973 dienst gedaan als commerciële veiling. Tegenwoordig wordt er het boeiende verhaal van de tuinders en groentehandel van weleer verteld.
In het prachtige afmijnlokaal doet u mee aan een spannende groentenveiling bij afslag.
De rondvaart brengt u naar het Rijk der Duizend Elanden. Een leuke dag uit!

Museum BroekerVeiling

Faciliteiten

IJskoud® WinterWonderland t/m eind maart Beleef in Museum BroekerVeiling uw feest in de magische wintersportsfeer van WinterWonderLand.
Trouw- en zwangerschapsbeurs Maandag 1 april 2013 (2e paasdag) organiseert Daniel Vos Fotografie een interactieve trouw- en zwangerschapsbeurs
Vergaderen: van 15 tot 150 personen Perfect te combineren met het museumprogramma
Restaurant Restaurant tot 300 personen
Rondvaart De rondvaart brengt u in het Rijk der Duizend Eilanden

Reacties


Plaats een reactie!

"Dit is echt een aanrader!"