Aanmeldennieuwsbrief_273

Andere tips in deze regio

  • VeKaBo

    weekjeweg, weekendjeweg, drenthe, zeeland, , kamperen, noord-brabant, vakantiepark, gelderland, utrecht, overijssel, limburg, friesland, noord-holland, camping, bungalow, groningen, flevoland, zuid-holland, weekendje weg

    U vindt hier ruim 1.600 verschillende charmante plattelandsaccommodaties. Vakantieverblijven, logies en ontbijtadressen, groepsaccommodaties en kleine campings. Voor rust, authenticiteit, ruimte, gastvrijheid, persoonlijke aandacht, ontspanning en actief plezier, bent u bij ons aan het juiste adres. Volop keus om van uw vakantie of weekendje weg in eigen land of Europa te kunnen genieten!

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Groepsverblijf Nieuw Bornrif

    texel, noord-holland, groepsarrangement, strand, weekendje weg, familieweekend, waddeneilanden, de koog, groepsaccommodatie

    Groepsaccommodatie te De Koog op Texel – verblijf voor groepen zoals bijv. families, scholen en verenigingen. De accommodatie ligt aan de rand van her bos en heeft een weids uitzicht, het heeft een ruime opzet en biedt rust en ruimte. De eetzaal heet een aantal lange tafels met makkelijke stoelen en banken, in deze ruimtebevinden zich ook een aantal banken met tv en dvd.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • KinderKampeerWereld

    waddeneilanden, flevoland, noord-holland, friesland, groningen, overijssel, gelderland, limburg, drenthe, weekendje weg, kindvriendelijk, zeeland, zuid-holland, camping, weekje weg, noord-brabant

    He Hoi Hallo! Ik ben Aartje Twinkel, de ambassadeur van de KinderKampeerWereld. Wat? Je kent me nog niet? Nou, dat gaat misschien snel veranderen. Tenminste als je kiest voor één van de KinderKampeerWereld campings in Nederland.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Cobra Museum voor Moderne Kunst AMSTELVEEN

    zaalverhuur, noord-holland, schilderijen, amstelveen, cobra, workshop, moderne kunst, kunst

    Het Cobra Museum voor Moderne Kunst in Amstelveen maakt Cobra kunst zichtbaar en houdt het gedachtegoed van de kunstenaars van de beweging levend.

    Meer informatie >>
    dagjeweg
  • Duincamping De Lepelaar

    kust, seizoensarrangementen, recreatieteam, aanbiedingen, weekendje weg, zee, natuur, noord-holland, camping, fietsen, sint maartenszee, kindvriendelijk, duinen

    Het echte kampeergevoel in de Noordhollandse duinen! Kamperen in de natuur vlak bij het Noordzeestrand.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • De Gouwe Stek

    pipowagen, watersport, bed & breakfast, groepsuitjes, bovenkarspel, bijzonder overnachten, noord-holland, kamperen, wandelen, enkhuizen, camping, mini-camping, fietsen, weekendje weg

    Boerencamping, Bed en Breackfast, Pipowagen, Camperplaats, Bovenkarspel, Enkhuizen, Weekendje weg, Streekbos, vissen, fietsen, wandelen, varen, SVR,

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Hotel Victoria/ Bergen aan Zee

    aanbiedingen, noord-holland, fietsen, bergen aan zee, kerstarrangement, kust, , fietsvakantie, strand, familiehotel, hotel, weekendje weg, zee

    Hotel Victoria, een vriendelijk en sfeervol familie hotel waar gastvrijheid nog hoog in het vaandel staat. Comfortabele kamers, sauna en zonnebank, tennis- en midgetgolf banen, eigen parkeerterrein en gelegen aan een van de mooiste stranden van de Noordzee kust, op een steenworp afstand van prachtige bossen en duinen.

    Meer informatie >>
    overnachten
  • Aetsveldroute

    poldergebied, wandelen, anwb, wandelroute, meren en plassengebied, weesp, amsterdam en amstelland, rivieren en beekdalen, noord-holland, weidegebied en akkerland, noord-holland-zuid

    <p>De Aetsveldroute gaat vanuit de oude vestingstad Weesp, langs de slingerende Vecht, naar de Aetsveldse Polder, een groene oase in de nabijheid van oprukkend stedelijk gebied. Onderweg komt u langs verschillende forten en vestingwerken, onderdeel van oude verdedigingslinies.</p>

    Meer informatie >>
    route
  • Graskades door plassen en moerassen

    anwb, , noord-holland, loosdrecht, duin- en strandlandschap, noord-holland-zuid, ruime parkeergelegenheid, honden toegestaan, het gooi, wandelroute

    Het noordelijke deel van de Loosdrechtse Plassen vormt een prachtige afwisseling van beschermde waterwingebieden, kleinschalige plassen (waar motorboten niet zijn toegestaan), graslanden, rietkragen en moerasbossen. Deze natuurgebieden vormen een oase van rust, vlak bij het zo drukke en toeristische Loosdrecht. De wandeling maakt een grote lus dwars door het natuurgebied en volgt historische paden over onverharde graskades. Eerst wandelt u over de Kromme Rade door Natuurreservaat Het Hol naar ’s-Graveland. Dan volgt u het Oppad, een oud kerkpad naar Kortenhoef. Het zijn smalle afwisselende paadjes langs bloemenrijke slootkanten, rietland, moerasbos en het open water van de Vuntus en Kortenhoefse Plassen.

    Meer informatie >>
    route
  • Yellow Bike - De leukste fiets- en wandeltours!

    groepsarrangement, vriendinnenuitje, fietsarrangement, groepsuitjes, wandelen, dagje weg, vriendinnenweekend, actief, noord-holland, amsterdam, fietsen, bedrijfsuitjes, wandelarrangement

    Beleef het echte Amsterdam met Yellow Bike!! Bekijk snel onze arrangementen voor de leukste fiets- & wandeltours...

    Meer informatie >>
    dagjeweg

Evenementenagenda  Zoek op datum

Vandaag
Morgen
Rest van deze week
Rest van deze maand

Museum BroekerVeiling

afbeelding_11201
Het fraaie afmijnlokaal uit 1912

Het rijksmonument Museum BroekerVeiling dateert uit 1912. Het schitterende gebouw is op bijna 1900 houten palen boven water gebouwd. De veiling heeft tot 1973 dienst gedaan als commerciële veiling. Tegenwoordig wordt er het boeiende verhaal van de tuinders en groentehandel van weleer verteld.
In het prachtige afmijnlokaal doet u mee aan een spannende groentenveiling bij afslag.
De rondvaart brengt u naar het Rijk der Duizend Elanden. Een leuke dag uit!

Museum BroekerVeiling

Faciliteiten

IJskoud® WinterWonderland t/m eind maart Beleef in Museum BroekerVeiling uw feest in de magische wintersportsfeer van WinterWonderLand.
Trouw- en zwangerschapsbeurs Maandag 1 april 2013 (2e paasdag) organiseert Daniel Vos Fotografie een interactieve trouw- en zwangerschapsbeurs
Vergaderen: van 15 tot 150 personen Perfect te combineren met het museumprogramma
Restaurant Restaurant tot 300 personen
Rondvaart De rondvaart brengt u in het Rijk der Duizend Eilanden

Reacties


Plaats een reactie!

"Dit is echt een aanrader!"